צפון איטליה - קיץ 2015

תמונת אווירה

 

אופרות ואמנות בצפון איטליה

28 באוגוסט - 04 בספטמבר 2015

 

 

הדרכה כללית: אורי כהן

הדרכת מוזיקלית: מרב ברק

 

 "בשמונת הימים האחרונים נעננו מיד ברצון, בחיוך ובשמחה, לכל בקשה או גחמה,

על כך מכולנו, תודה רבה!"

משתתפי הסמינר

 

 "עוד לא היה דבר לי כזה, מאז שחזר הסמינר ארצה, לא מפסיקים להתקשר אליי ולהודות לסולו איטליה על סמינר מושלם כולם אומרים שזה היה סמינר מהיפים והמוצלחים ביותר שחוו!"

מישל ניאזוב - מחלקת קבוצות - סולו איטליה

 

"חלף כבר יותר משבוע מאז חזרנו לארץ ואני עדיין נמצאת בכל ישותי על כסאי בארנה... היה זה סמינר נוסע עם ערך מוסף...תודה גדולה למרב ולאורי!"

נינה ניר - ממשתתפי הסמינר

  

חבל הארץ העשיר והיפהפה של איטליה היה ועודנו אחד ממוקדי המוזיקה, האופרה והאמנות החשובים בעולם. סמינר מיוחד זה כלל את בתי האופרה המרהיבים לה פניצ'ה בונציה, והארנה המרשימה בורונה, בהם צפינו באופרות של שני מלחינים מובילים: ג'וזפה ורדי, ושארל גונו בביצוע אמנים מובילים. אלה תובלו בביקורים מודרכים במיטב המוזיאונים ואתרי האמנות של ונציה לרבות הביאנלה - תערוכה של אמנות עכשווית הנערכת מדי שנתיים, ומזמנת לונציה את מיטב האמנים העכשוויים מכל העולם – וכן ביקרנו בערי האמנות והאדריכלות ורונה וויצ'נזה. לא פסחנו גם על ההזדמנות לבקר בעיר בוני הכינורות קרמונה, בה ביקרנו בסדנת בונה כינורות וכן נהננו מיום מקסים של נוף וטבע סביב אגם גרדה. בנוסף להדרכה הכללית והמוזיקלית, כלל הסמינר הרצאות מלאות לקראת כל מופע, להעצמת חווית הצפיה.

 

 

 

 

 

"לה טרוויאטה" בבית האופרה "לה פניצ'ה"  בוונציה

 

 

 

"אאידה" בארנה בוורונה 

 

 

"רומיאו ויוליה" בארנה בוורונה