לכל המשפחה

תמונת אווירה

 

לכל המשפחה

מפגשים חוויתיים, החושפים את עולם המוזיקה הקלאסית והאופרה,
תוך חוויה של האזנה משותפת לילדים, הורים, סבים וסבתות.

כתיבה, עריכה והנחייה - מרב ברק 

 

המפגשים מתאימים לאולמות קטנים, לקיבוצים ומושבים, לפעילות בספריות ובמתנ"סים.

משך כל מפגש כ45 דקות.

המפגשים מתאימים לילדים בני 4 ומעלה ולכל המשפחה.

 

 

 

קלאסיקט

במפגשים משולבים קטעי מוזיקה ואופרה מוקלטים או מוסרטים

 

אופרה מהסרטים לילדים 

היכרות ראשונית עם עולם האופרה באמצעות סרטי קולנוע, מרביתם סרטי אנימציה. באמצעות השימוש בקולנוע נחשפים הילדים (והוריהם) לאמנות האופרה, בדרך נגישה, משעשעת ו"בגובה האזניים".  מפגש אינטראקטיבי לכל המשפחה בו ננצח, נצחק ונזוז עם פפגנו, פיגרו, כרמן וגיבורי אופרה נוספים.

 

"אני חושב שהסדנה שלך הייתה מעולה, מאד מקצועית וסוחפת."

עמרי לוי - מנהל פסטיבל סרטי הילדים - סינמטק ירושלים.

 

 

הקרקס המוזיקלי

קונצרט של מוזיקה קלאסית קלילה, מקפיצה, משעשעת וקצבית, המתאים לילדים והוריהם. בקרקס דמיוני של צלילים, יאזינו ויפעלו הילדים למוזיקה מיצירותיהם של צ'ייקובסקי, מוצרט, דביסי, סן סנס ואחרים.

 

"מרב היקרה, תודה על השתתפותך בהצלחת קייטנת סאנרייז - למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן. המון תודה על תרומתך הנהדרת. נהננו מאד!"

שלך, הילדים והצוות.

 

 

 

קונצרטינו

קונצרטים לילדים  - בהשתתפות הרכב של שלושה נגנים


 

צלילים בעיר וגם בכפר

קונצרט קלאסי קל, העוסק במוזיקה תכניתית המתארת צלילים מהעיר ומהטבע. הרכב נגני כלי נשיפה (חליל, אבוב/קלרינט ובסון) ינגן מיצירותיהם של וילנסקי, ויואלדי, שוברט, באך וסן סנס, בליווי הנחיה המשתפת את הילדים, משלבת הסברים על מונחים מוזיקליים בסיסיים ומחדדת את יכולת ההאזנה, תוך התנסות וחוויה.

 

שטרודל וינאי

וינה הקלאסית, עירם של המלחינים הנודעים: מוצרט, היידן ובטהובן, מובאת אל אזני הילדים דרך סיפור חייהם של המלחינים, קצת אביזרים ותלבושות תקופתיות, אך בעיקר על ידי המוזיקה האצילית, שהפכה לקלאסיקה. הרכב של כלי קשת יבצע את היצירות, בליווי הנחיה המשתפת את הילדים.

  

* במהלך הקונצרטים משולבים הסברים קצרים על כלי הנגינה, אנקדוטות ו"טריקים" משעשעים. הקונצרטים בהשתתפות נגנים מקצועיים, המנגנים בתזמורות מובילות.